OSB 10x1250x2500

14,24  sis. KM

Laos

Kokku:
Tootekood: OSB10 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

OSB (Oriented Strand Board) plaat on valmistatud puidulaastudest, mis on ristunud ja pressitud kõrge rõhu ja temperatuuriga. See on tugev ja vastupidav plaat, mida saab kasutada mitmel erineval viisil. Siin on mõned OSB plaatide kasutusvõimalused:

  1. Ehituskonstruktsioonid: OSB plaate kasutatakse sageli ehituskonstruktsioonide, nagu seinte, lagede ja põrandate valmistamiseks. Need plaadid on tugevad, vastupidavad ja lihtsad paigaldada.
  2. Mööbel: OSB plaate saab kasutada ka mööbli valmistamisel. Need sobivad hästi riiulite, laudade ja kappide valmistamiseks.
  3. Põrandakatted: OSB plaate võib kasutada ka põrandakattematerjalina, eriti garaažides, töökodades ja muudes tööstuslikes ruumides.
  4. Katusekattematerjalid: OSB plaate kasutatakse sageli ka katusekattematerjalidena. Need plaadid on tugevad ja vastupidavad ning sobivad hästi kõrgema tihedusega katusekonstruktsioonidele.
  5. Dekoratiivsed elemendid: OSB plaate saab kasutada ka dekoratiivsetel eesmärkidel, näiteks seina- ja lagi viimistlemisel. Need plaadid sobivad hästi tööstusliku stiili jaoks ning neid saab värvida või viimistleda vastavalt soovile.

Üldiselt on OSB plaat mitmekülgne ja vastupidav materjal, mis sobib mitmesugusteks rakendusteks. Selle plaatide kasutamine on odavam kui paljudel teistel ehitusmaterjalidel, nii et need on populaarsed eramajade ja muude väikeste projektide jaoks.

Lisainfo

Mõõtmed 2500 × 1250 × 10 mm

Sulle võib meeldida ka…

Ostukorv0
Ostukorvis ei ole tooteid!
Jätka ostlemist
0